• Galeria chodnikowa Świetliczaków

• 21 czerwca 2022r. ŚWIETLICZAKI powitały pierwszy dzień lata plenerem malarskim pt.CHODŻ POMALUJ SWÓJ ŚWIAT. Efektem warsztatów kreatywnych było powstanie chodnikowej galerii i chodnikowych arcydzieł. Rysowanie kolorową kredą okazało się świetną zabawą integracyjną, która doskonale wpisuje się w wakacyjny klimat.
        • Starsi koledzy młodszym

• W klasie 3b odbyły się zajęcia edukacyjne pt.:"Starsi koledzy młodszym". Zajęcia dotyczyły pracy strażaka, pierwszej pomocy oraz tego jak straż wykorzystuje wycinkę drzew. Zajęcia prowadzone były przez starszych kolegów z klasy 6aKacpra i Szymona.
        • W ŚWIECIE MITOLOGICZNYCH BOHATERÓW

• 27.05.2022r. klasy 5a i 5b wzięły udział w konkursie „W świecie mitologicznych bohaterów”. Celem konkursu było przypomnienie i utrwalenie poprzez zabawę i rywalizację wiedzy i umiejętności dotyczących mitologii. Uczniowie konkurowali w następujących dyscyplinach: Którzy to bogowie?, Dzieje Syzyfa, Co spotkało Dedala i Ikara?, O kim mowa?, Atrybuty, Krzyżówka mitologiczna, Narodziny świata. Rywalizacja była wyrównana, a różnica punktów wyniosła tylko 0,5.

J. Maciejowska

• Praca projektowa 3b

• Uczniowie klasy 3b realizowali projekt "Moja pierwsza gra planszowa". Zadaniem uczniów było samodzielne zaprojektowanie, wykonanie i opracowanie zasad gruplanszowe.
        • Obóz sportowy w Mrzeżynie

• Zgrupowanie przygotowania ogólnego w Mrzeżynie łyżwiarzy figurowych, ciężka, systematyczna praca, dobra zabawa, piękna pogoda, same plusy.
        • Dream Park Ochaby

• Drem Park w Ochabach powitał 1a piękną pogodą i wieloma atrakcjami. Skorzystaliśmy ze wszystkich i świetnie się bawiliśmy.
          • Dzień Dziecka

• 🎊🎉🎊Zapraszamy na relację ze szkolnych obchodów Dnia Dziecka🎊🎉🎊

W tym dniu na deskach naszej hali sportowej zagościły Igrzyska Ósemki. Oprócz przemarszu wszystkich klas mogliśmy podziwiać występy taneczne i wokalne.

Nie zabrakło również znicza olimpijskiego.

Uczniowie uczestniczyli w różnych dyscyplinach nie koniecznie związanych ze sportem, radości było co nie miara.

Po wyczerpujących zmaganiach uczniowie mogli posilić się popcornem, ciastem lub zapiekanką. Na koniec każde dziecko wzięło udział w loterii fantowej.

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszych obchodów Dnia Dziecka:

- Radzia Rodziców SP8

- kino planet Cinema Oświęcim

- Park Family Fun

- Park Miniatur w Inwałdzie

- Dinolandia w Inwałdzie

- EnergyLandia

- Pizzeria Matteo Oświęcim i Brzeszcze

- Pizzeria Toarmina Restaurant

- sklep papierniczy Agena24

- Zabawki Lotos Oswiecim

- Magic Sport

- Restauracja La Rossa

- Mala Czarna Eat Drink

- ArtGrawer

- Gim For You

- Chromat Oświęcim

- Mów po angielsku by Sabina Polak- Tokarz

- GR8 RENT sp. z o.o.

- GR8 CASH sp. z o.o.

- PWiK Oświęcim sp. z o.o.

- Carrefour Oświęcim

• Półkolonia WAŻNE!!!!

• INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 16.08.2022r. – 26.08.2022r. ORGANIZOWANA JEST PÓŁKOLONIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ SPORTOWEJ Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 8

DECYZJĄ WŁADZ MIASTA W PÓŁKOLONII

MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ DZIECI UCZĘSZCZAJACE DO SZKÓŁ NA TERENIE MIASTA OŚWIĘCIMIA.

KOSZT PÓŁKOLONII WYNOSI 180 ZŁ.

OPŁATA ZA PÓŁKOLONIĘ POWINNA ZOSTAĆ UISZCZONA

W DNIACH  OD 01.08.2022r. – 11.08.2022r. NA KONTO SZKOŁY

Z DOPISKIEM:  PÓŁKOLONIA I PODANIEM IMIENIA I NAZWISKA DZIECKA

NA PODANY NUMER RACHUNKU

BS Zator O/Oświęcim ul. Piastowska 17

33813600000031012520000070

DO KARTY NALEŻY DOŁĄCZYĆ DODATKOWY DOKUMENT – obowiazek-informacyjny-polkolonie-SP8_(1).odt​​​​​​​

WRAZ Z PODPISEM,  A TAKŻE KARTĘ SZCZEPIEŃ DZIECKA.

POBIERZ OBOWIĄZEK INFORMACYJNY: ZAŁĄCZNIK NR 1

DZIECI BĘDĄ PRZEBYWAĆ NA PÓŁKOLONII W GODZINACH  OD 07.30 – 16.00

W PROGRAMIE PÓŁKOLONII ZNAJDĄ SIĘ: WYCIECZKI, WYJŚCIA, WARSZATY I INNE ATRAKCJE. PROGRAM ZOSTANIE PODANY NA POCZĄTKU PÓŁKOLONII. W TRAKCIE PÓŁKOLONII DZIECI BĘDĄ KORZYSTAŁY Z 3 POSIŁKÓW: ŚNIADANIA, OBIADU I PODWIECZORKU.

• Warsztaty String art

• Warsztaty String Art w 1a. Okazuje się  że wbijanie gwoździ to frajda, choć czasem bolą palce😁.  Najważniejsze, że powstały dzieła piękne i ciekawe.
          • - regionalny

• Nowe osiągnięcie w naszej szkole:

Oliwia Nawara : 1 miejsce

Konkurencja:
            Okręg: regionalny

Oliwia Nawara, uczennica klasy 8a została zwyciężczynią międzypowiatowego konkursu chemicznego Młody Chemik. Nagrodę 500 zł ufundowała firma Synthos. Gratulujemy naszej wybitnie uzdolnionej uczennicy.