• Międzywoj. Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Runda I
        • Międzywoj. Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Runda I

        • 30.03.2022 21:08
        • 🏆Międzywoj. Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Runda I🏆
          🏊‍♂️100m motylkowy
          13 lat
          2. Sala Piotr
          🏊‍♂️100m klasyczny
          12 lat
          6. Merta Kornelia
          5. Machulak Łukasz
          🏊‍♂️200m grzbietowy
          13 lat
          4. Kiszczak Olga
          5. Wesecki Adrian
          🏊‍♂️400m dowolny
          13 lat
          5. Wieczorek Michalina
          6. Kiszczak Olga
          2. Sala Piotr
          4. Wesecki Adrian
          🏊‍♂️100m dowolny
          13 lat
          4. Kiszczak Olga
          1. Sala Piotr
          6. Wesecki Adrian
          🏊‍♂️200m klasyczny
          13 lat
          4. Kryza Filip
          12 lat
          3. Machulak Łukasz
          🏊‍♂️100m grzbietowy
          13 lat
          3. Kiszczak Olga
          12 lat
          6. Wawrzuta Kamila
          🏊‍♂️200m zmienny
          13 lat
          5. Wieczorek Michalina
          5. Sala Piotr
          🏊‍♂️🏊🏼‍♀️Klasyfikacja Drużynowa
          13 lat
          3. Ósemka Oświęcim
          12 lat
          3. Ósemka Oświęcim
          GRATULACJE 👏
          DLA ZAWODNIKÓW I TRENERÓW. TRZYMAMY KCIUKI ZA KOLEJNE ZMAGANIA✊
        • więcej
        • Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu
        • Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu

        • 16.03.2022 07:19
        • W miniony weekend nasi pływacy walczyli w Raciborzu podczas Mistrzostw Szkół Sportowych 🏊🏊🏊
          20 osobowy skład, dwa dni na basenie od rana do wieczora, nerwy, zmęczenie, łzy i szczęście - to wszystko mieszało się w naszych głowach i sercach. Wracamy dumni i zadowoleni 🤩
          W kategorii 14-15 lat drużynowo zdobyliśmy 3️⃣ miejsce i piękny 🏆
          💥 Basia Sowa zwyciężyła na dystansach 🥇 200 i 🥇400 dowolnym, brązowy medal 🥉na 100 dowolnym oraz 7️⃣ miejsce na 50 dowolnym.
          💥 Krystian Strąk wygrał 🥇400 dowolnym, 5️⃣ miejsce 200 dowolnym, 🔟 miejsce 50 dowolnym oraz 1️⃣5️⃣ miejsce 100 dowolnym.
          💥 Ania Kurysia zajęła 4️⃣ miejsce na 100 klasycznym, 8️⃣ miejsce na 200 klasycznym, 4️⃣ miejsce na 400 dowolnym oraz 6️⃣ miejsce na 200 zmiennym.
          💥 Michał Ciapuła uplasował się na 4️⃣ miejscu na 200 zmiennym, 5️⃣ miejsce na 100 motylkowym oraz 🔟 miejsce na 100 grzbietem.
          💥 Maria Wrona zajęła 1️⃣2️⃣ miejsce na 200 dowolnym, 1️⃣3️⃣ miejsce na 100 klasycznym, 🔟 miejsce na 200 klasycznym oraz 7️⃣ miejsce na 400 dowolnym.
          💥 Michał Żarnowiec wywalczył 9️⃣ miejsce na 100 klasycznym oraz 200 zmiennym, 5️⃣ miejsce na 200 klasycznym.
          💥 Natalia Szczotka zajęła 4️⃣ miejsce na 200 motylkowym oraz 14 miejsce na 100 motylkowym.
          💥 Kacper Sadek zajął 8️⃣ miejsce na 200 motylkowym oraz 🔟 miejsce na 400 dowolnym.
          💥 Igor Jurkowski zdobył 1️⃣2️⃣ miejsce na 200 grzbietowym
          💥 Sztafeta 4x50 zmiennym zajęła 7️⃣miejsce w składzie: Michał Ciapuła, Anna Kurysia, Natalia Szczotka, Krystian Strąk
          💥 Sztafeta dziewcząt 4x100 dowolnym zajęła 5️⃣ miejsce, w składzie: Anna Kurysia, Maria Wrona, Oliwia Nawara, Barbara Sowa
          💥 Sztafeta chłopców 4x100 dowolnym zajęła 6️⃣ miejsce, w składzie: Krystian Strąk, Igor Jurkowski, Michał Żarnowiec, Michał Ciapuła
          W kategorii 13 lat i młodsi drużynowo zajęliśmy 5️⃣ miejsce
          💥 Michalina Wieczorek wywalczyła 8️⃣ miejsce na 200 dowolnym oraz 200 zmiennym, 1️⃣3️⃣ miejsce na 100 grzbietowym oraz 9️⃣ miejsce na 100 motylkowym.
          💥 Adrianna Jarosz zajęła 1️⃣6️⃣ miejsce na 100 klasycznym
          💥 Piotr Sala wywalczył 4️⃣ miejsce na 200 dowolnym, 9️⃣ miejsce na 100 dowolnym, 7️⃣ miejsce na 50 dowolnym oraz 5️⃣ miejsce na 100 motylkowym
          💥 Wiktoria Michalik zajęła 1️⃣3️⃣ miejsce na 100 klasycznym oraz 200 zmiennym, 1️⃣6️⃣ miejsce na 200 klasycznym
          💥 Adrian Wesecki uplasował się na 1️⃣1️⃣ miejsce na 200 dowolnym, 7️⃣ miejsce na 200 zmiennym oraz 🔟 miejsce na 100 motylkowym.
          💥 Benjamin Duc zajął 9️⃣ miejsce na 100 klasycznym, 7️⃣ miejsce na 50 dowolnym oraz 8️⃣ miejsce na 200 klasycznym.
          💥 Olga Kiszczak zajęła 5️⃣ miejsce na 200 grzbietowym, 1️⃣5️⃣ miejsce na 100 dowolnym, 7️⃣ miejsce na 100 grzbietowym.
          💥 Filip Kryza wywalczył 1️⃣1️⃣ miejsce na 200 grzbietowym oraz 200 klasycznym.
          💥 Kajetan Tkaczyk uplasował się na 1️⃣5️⃣ miejscu na 100 motylkowym oraz 1️⃣4️⃣ miejsce na 200 zmiennym.
          💥 Sztafeta 4x100 dowolnym dziewcząt w składzie: Michalina Wieczorek, Adrianna Jarosz, Wiktoria Michalik, Olga Kiszczak zajęły 5️⃣ miejsce
          💥 Sztafeta chłopców 4x 100 dowolnym w składzie: Adrian Wesecki, Kajetan Tkaczyk, Benjamin Duc, Piotr Sala zajęła 6️⃣ miejsce.
          W składzie młodszej reprezentacji startowała również Kornelia Merta.
          Gratulacje dla Wszystkich Zawodników 💪💪💪 oraz trenerów.
          🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊
        • więcej
        • Krystian Strąk powołany do kadry
        • Krystian Strąk powołany do kadry

        • 09.02.2022 21:27
        • Takie informacje bardzo nas cieszą 💙
          🏊‍♂️Krystian Strąk został powołany przez Polski Związek Pływacki do Kadry Narodowej Juniorów 🇵🇱
          GRATULACJE KRYSTIAN 🤝
          Trzymamy mocno kciuki za Ciebie ✊
          Krystian obecnie trenuje u trenerki Moniki Banach, której również gratulujemy 🤝
          I życzymy dalszych sukcesów🙌🏼
        • więcej
        • 95 jubileusz Małopolskiego Związku Pływackiego
        • 95 jubileusz Małopolskiego Związku Pływackiego

        • 10.02.2022 23:12
        • 🏊W dniu 5 lutego br. Krzysztof Jakubik - dyrektor szkoły oraz kadra trenerska wzięli udział w obchodach 95 jubileuszu Małopolskiego Związku Pływackiego.
          Podczas uroczystości wyróżniono Dyrektora oraz trenerów za upowszechnianie oraz rozwój pływania.
          Monika Banach oraz Dorota Dudek Szpara otrzymały Honorową Odznakę Polskiego Związku Pływackiego.
          Ponadto Dorota Dudek - Szpara oraz Krzysztof Jakubik otrzymali: dyplom „Za zasługi na rzecz promocji sportów pływackich i działań Polskiego Związku Pływackiego”.
          Prezesowi, Zarządowi oraz wszystkim aktywnym działaczom życzymy dużo zdrowia i kolejnych 95 lat pełnych sukcesów🎉.
        • więcej
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8 w Oświęcimiu
      • sekretariatsp8@eduoswiecim.pl
      • 33 842-39-54
      • ul. Słowackiego 41 32-602 Oświęcim 32-602 Oświęcim Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych