Nasi uczniowie mieli okazję spędzić wyjątkowy dzień na Rancho u Mata. Była to doskonała okazja do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, integracji oraz bliższego poznania zwierząt i życia na wsi.
Podczas wizyty nie zabrakło wielu atrakcji, wspólnych zabaw i uśmiechów. Taka forma edukacji i rekreacji pozwala zdobywać nowe doświadczenia oraz rozwijać zainteresowania w przyjaznej atmosferze.
Dziękujemy gospodarzom Rancho u Mata za ciepłe przyjęcie i wspaniale przygotowany pobyt!