• 09.04.2024 09:33
        • Tradycyjnie jak co roku reprezentacja męskiej części naszej szkoły wręczyła wszystkim kobietom pracującym w naszej szkole tradycyjnego kwiatka oraz złożyli życzenia.
        • Zdrowe i wesołe kanapki

• 14.03.2024 22:07
        • Klasa 4a naszej szkoły wzięła udział w klasowym konkursie kulinarnym pod hasłem "Zdrowe i wesołe kanapki". Celem konkursu było zachęcanie dzieci do urozmaicenia codziennego jadłospisu żywieniowego, uczenie racjonalnego odżywiania się i dbałość o miejsce przygotowywanych posiłków. Uczniowie wykazali się pomysłowością, fantazją kulinarną w tworzeniu zabawnych i oryginalnych kanapek.
          Gratulacje !!
        • Dzień otwarty

• 05.03.2024 09:24
        • W ubiegłą środę drzwi naszej szkoły otwarły sie dla chętnych przedszkolaków i ich rodziców. Przygotowaliśmy dla nich moc atrakcji, zarówno sportowych jak i edukacyjnych, tak by nasi goście jaknajlepiej poznali ofertę naszej szkoły.
          Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.
        • Walentynki 2024

• 05.02.2024 18:44
        • Walentynki już tuż tuż, a w naszej szkole już dziś zapanowała prawdziwa gorączka przygotowań do tego wyjątkowego dnia!
          Walentynki to nie tylko okazja do obdarowania bliskiej osoby wyjątkowym prezentem czy wyznawania miłości, ale także do tworzenia pięknych, serdecznych relacji z kolegami i koleżankami na terenie szkoły, w której spędzają znaczną część swojego dnia. Jednym z elementów budowania wspólnoty były dzisiejsze obchody Walentynek.
          Na szkolnych korytarzach uczniowie oblegali stanowisko ze słodkościami oraz z chęcią pozowali do wesołych zdjęć w naszej szkolnej "fotobudce".

Już dziś uczniowie mieli okazję do wymiany walentynkowych kartek dzięki naszej szkolnej poczcie walentynkowej. Niektórzy prześcigali się w kreatywności, wykonując piękne, ręcznie robione laurki, a inni próbowali swoich sił w pisaniu romantycznych wierszyków.

Przypominajmy sobie o tym, że miłość i przyjaźń nie kończą się po zakończeniu lekcji. Bądźmy dla siebie życzliwi i szanujmy swoich kolegów i koleżanki także poza murami szkoły. Właśnie takie gesty sprawiają, że nasza społeczność uczniowska jest wyjątkowa!

Dlatego, drodzy uczniowie, życzymy nam wszystkim pięknych i radosnych Walentynek! Niech ten zbliżający się dzień będzie pełen uśmiechu, serdecznych gestów i słodkich niespodzianek. Pokażmy sobie nawzajem, jak ważni i szczególni jesteśmy dla siebie nawzajem!

Niech miłość i przyjaźń towarzyszą nam nie tylko w tym jednym dniu, ale przez cały rok. Bo w końcu, w szkole uczymy się nie tylko wiedzy, ale także wartości, które kształtują nas na przyszłość. ❤️