• Gala na Dzień Babci i Dziadka

• 13.03.2024 14:28
        • Dnia 09.02. 2024r., na hali sportowej naszej szkoły, odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Babci i Dziadka.
          Wśród zaproszonych gości byli również seniorzy z Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu.
          Dla szanownych gości wystąpiły klasy 1b - wych. Beata Kozieł, 2a - wych. Justyna Mikulicz Nidecka, 3a - wych. Małgorzata Kumańska i 3b - wych. Monika Gibała. Dzieci zabrały swoich dziadków w podróż do krainy tańca, poezji, muzyki i sportu.
          Były zabawne scenki, świetne układy taneczne, śpiewy solowe, recytacje i pokazy piłkarskie.
          Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni do kawiarenki, gdzie  zajadali się smakołykami przygotowanymi przez rodziców .
          Wszyscy dobrze się bawili, więc do zobaczenia za rok.😍
        • Uroczyste przyjęcie ucznió z 1a i 1b do biblioteki szkolnej

• 12.02.2024 09:48
        • UROCZYSTE PRZYJĘCIE PIERWSZOKLASISTÓW DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
          Co roku w bibliotece szkolnej odbywa się uroczyste przyjecie uczniów klas 1a i 1b do grona czytelników. Również w tym roku szkolnym zorganizowano spotkanie, które  przygotowali uczniowie klasy szóstej wraz z bibliotekarką.
          Pierwszoklasiści wzięli udział w „sprawdzianie”, któremu towarzyszyła prezentacja multimedialna. Odgadywali znaczenia słów ukrytych w recytowanych zagadkach, rozpoznawali tytuły utworów na podstawie przeczytanych fragmentów i na podstawie ilustracji prezentowanych na ekranie, oraz odpowiadali na pytania dotyczące szkolnej biblioteki. Z uczniami została przeprowadzona pogadanka na temat sposobu wypożyczania oraz zasad poszanowania książek.
          Nowo przyjęci czytelnicy na pamiątkę otrzymali książeczki „Wnuczka Antykwariusza” otrzymane w ramach akcji „Mała książka - wielki człowiek”.