• Rok szkolny

• międzynarodowy

• Leon Niemczyk

• Finalista
        • Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej "Jonasz" · międzynarodowy · 2021/2022
        • Uczniowie Leon Niemczyk kl.4a oraz Krzysztof Miłoń kl.5b dostali się do finału w Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej "Jonasz". Finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
        • Krzysztof Miłoń

• Finalista
    • krajowy

• Oliwia Nawara

• Małopolski Konkurs Chemiczny · krajowy · 2021/2022
        • Wielki sukces uczennicy naszej szkoły
          Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Oliwia Nawara – uczennica klasy 8a – została finalistką tegorocznego Małopolskiego Konkursu Chemicznego.
          Konkursy kuratoryjne charakteryzują się bardzo wysokim stopniem trudności, a kryteria uzyskania tytułu finalisty i laureata zostały bardzo zaostrzone w ostatnich latach. Oliwia biegle opanowała podstawę programową z chemii w szkole podstawowej, a także musiała nauczyć się wielu zagadnień z rozszerzonego zakresu chemii w liceum. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że Oliwia bardzo intensywnie trenuje pływanie w klasie mistrzostwa sportowego. Mimo tego zdołała połączyć swoje dwie pasje: pływanie i naukę chemii.
          Oliwia – jesteśmy z Ciebie dumni, podziwiamy Twoją niezwykłą wytrwałość i błyskotliwość oraz życzymy Ci dalszych sukcesów naukowych i sportowych.
        • Krzysztof Miłoń kl. 5b

• XXVII Konkurs Wiedzy Biblijnej · krajowy · 2021/2022
        • Jan Klimas kl. 5b

• XXVII Konkurs Wiedzy Biblijnej · krajowy · 2021/2022
        • Karol Godula

• · krajowy · 2021/2022
        • Aktorskie sukcesy powracają do naszej szkoły!
          16.12.2021 Karol Godula z klasy 5a wziął udział w finale Jubileuszowego XXV Konkursu Polskiej Poezji Religijnej Pierścień św. Kingi. Tradycyjnie odbywał się on w Kopalni Soli w Bochni. Karol udowodnił, że nasi uczniowie mają wiele talentów. Recytując wiersz ks. Jana Twardowskiego O maluchach zdobył I miejsce, pokonując wiele koleżanek i kolegów z całej Polski! Gratulujemy!
        • Oliwia Nawara

• Małopolski Konkurs Chemiczny · krajowy · 2021/2022
        • Zakwalifikowana do etapu rejonowego
    • regionalny