• Krystian Strąk powołany do kadry

• 09.02.2022 21:27
        • Takie informacje bardzo nas cieszą 💙
          🏊‍♂️Krystian Strąk został powołany przez Polski Związek Pływacki do Kadry Narodowej Juniorów 🇵🇱
          GRATULACJE KRYSTIAN 🤝
          Trzymamy mocno kciuki za Ciebie ✊
          Krystian obecnie trenuje u trenerki Moniki Banach, której również gratulujemy 🤝
          I życzymy dalszych sukcesów🙌🏼
        • 95 jubileusz Małopolskiego Związku Pływackiego

• 10.02.2022 23:12
        • 🏊W dniu 5 lutego br. Krzysztof Jakubik - dyrektor szkoły oraz kadra trenerska wzięli udział w obchodach 95 jubileuszu Małopolskiego Związku Pływackiego.
          Podczas uroczystości wyróżniono Dyrektora oraz trenerów za upowszechnianie oraz rozwój pływania.
          Monika Banach oraz Dorota Dudek Szpara otrzymały Honorową Odznakę Polskiego Związku Pływackiego.
          Ponadto Dorota Dudek - Szpara oraz Krzysztof Jakubik otrzymali: dyplom „Za zasługi na rzecz promocji sportów pływackich i działań Polskiego Związku Pływackiego”.
          Prezesowi, Zarządowi oraz wszystkim aktywnym działaczom życzymy dużo zdrowia i kolejnych 95 lat pełnych sukcesów🎉.
        • Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat

• 21.12.2021 20:06
        • ‼️ W miniony weekend odbyły się
          Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat 🏊🏊
          Długa droga🚐 do Olsztyna nie była nam straszna.
          Nasi uczniowie 👫 zaprezentowali się bardzo dobrze, wielokrotnie poprawiając swoje rekordy życiowe💪💪💪
          Wszyscy rano dawali z siebie 110%, jednak nie każdemu udało się dostać do popołudniowego finału.
          Miejsca finałowe zajęli:
          🏊 Basia Sowa
          💥 8 miejsce - 200 m st.dowolnym
          💥 11 miejsce - 400 m st.dowolnym
          💥 15 miejsce - 100 m st.dowolnym
          💥 6 miejsce - 800 m st.dowolnym
          🏊 Michał Ciapuła
          💥 14 m - 100 m st.motylkowym
          💥 15 m - 400 m st.zmiennym
          💥 18 m - 200 m st.zmiennym
          💥 19 m - 200 m st.motylkowym
          🏊 Ania Kurysia
          💥 12 m - 400 m st.zmiennym
          🏊 Natalia Szczotka
          💥 18 m - 200 m st.motylkowym
          Ponadto Basia i Ania wspólnie z koleżankami klubowymi, które na co dzień uczą się w liceum Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu, wywalczyły wysokie miejsca w sztafetach:
          💥 4️⃣m - 4x200 dowolnym 🏊🏊🏊🏊
          💥 5️⃣m - 4x100 dowolnym 🏊🏊🏊🏊
          💥 5️⃣m - 4x100 zmiennym 🏊🏊🏊🏊
          Michał również startował w sztafetach z kolegami z liceum i zdobyli:
          💥 8️⃣m - 4x200 dowolnym
          💥 9️⃣m - 4x100 zmiennym.
          Do składu całej ekipy należą jeszcze:
          🏊Ala Antos, 🏊 Anastazja Cała, 🏊Julka Czuba, 🏊Klaudia Jarzyna, 🏊Janek Kołodziej, 🏊 Michał Żarnowiec, 🏊Igor Pędziwiatr.
          ❤️ Ogromnym sukcesem całej grupy , naszych uczniów i uczniów LO, jest zdobycie 3️⃣‼️ MIEJSCA W KLASYFIKACJI KLUBOWEJ 💪💪💪
          Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa za życiówki, walkę, pokonywanie kolejnych barier, zaangażowanie i wsparcie dla siebie nawzajem ❤️
          A teraz czas na zasłużony odpoczynek 😎🛀🛌
          Tylko komu jest potrzebny bardziej? Zawodnikom czy trenerce? 🤔🧐🤗
        •  XVI Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity Mistrzostw Województwa Małopolskiego
        • XVI Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity Mistrzostw Województwa Małopolskiego

• 15.12.2021 22:50
        • 27 klubów, 4 kategorie wiekowe i nasza drużyna Ósemka Oświęcim
          Ciężkie dwa dni, sporo startów, konkurencja bardzo duża - tak można opisać w jednym zdaniu to co się działo w Zabierzowie! Pokazaliśmy, że potrafimy walczyć!
          Wyniki mówią same za siebie, idzie nam coraz lepiej. Stres przekładał się na działanie.
          Uplasowaliśmy się na 2 miejscu. To świetny wynik, jesteśmy dumni z każdego zawodnika, byli w różnych predyspozycjach, ale dali z siebie wszystko.
          E.Sikora