• Godziny otwarcia biblioteki

• PARADA PINGWINÓW

• 10.02.2022 22:23
        • Uczniowie klas 1b, 2a i 3b wzięli udział w warsztatach promujących czytelnictwo „Parada Pingwinów”. Zajęcia zostały przeprowadzone dzięki współpracy z Biblioteką Pedagogiczną Filia w Oświęcimiu.

Uczniowie poznali różne gatunki pingwinów, ich zachowanie i miejsca, w których występują. Zaprzyjaźnili się z literackimi i filmowymi pingwinimi bohaterami. Spotkanie online rozwijało wrażliwość przyrodniczą i ekologiczną dzieci oraz kształtowało kreatywność plastyczną (uczniowie wykonali pingwinki z rolek i kolorowego papieru ).

• SZCZĘŚLIWY ŚWIAT MUMINKÓW

• 01.02.2022 22:17
        • 12.01.2022r. klasy1b, 2a, 2b i 3a uczestniczyły w ramach promocji czytelnictwa w zajęciach literacko – plastycznych "Szczęśliwy świat Muminków" przeprowadzonych przez panią Marzenę Tadeusz z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie Filia w Oświęcimiu.

• Sowa mądra głowa

• 27.01.2022 13:53
        • Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych uczniowie klas 2a i 3b, wraz
          z wychowawcami, brali udział w zajęciach literacko-plastycznych online pt. „Sowa mądra głowa”. Warsztaty zostały przygotowane przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krakowie Filia
          w Oświęcimiu.

Celem przedsięwzięcia było zapoznanie uczniów z sowami - mitologicznymi, literackimi i filmowymi bohaterami, a także rozwijanie kreatywności plastycznej. Uczniowie w trakcie zajęć wykonali sowy
          z papieru, bibuły oraz materiałów do recyklingu.