• Zabawa karnawałowa 2b

• 28.02.2022 07:36
        • W klasie 2b odbyła się Zabawa Karnawałowa, na którą uczniowie przygotowali piękne stroje, a ponieważ był to również Tłusty Czwartek, to dodatkową atrakcją były pyszne pączki z nadzieniem różanym. Wszyscy wesoło się bawili.
          B. Dudek
        • Walentynki w 1a

• 14.02.2022 21:11
        • W dniu Św. Walentego nasza klasa świetnie się bawiła przy sercowej wróżbie oraz robieniu kartek walentynkowych. Wisienką na torcie okazały się wspaniałe walentynkowe prezenty.
        • Mianowanie na czytelnika w klasie 1a

• 24.02.2022 19:10
        • Po rozwiązaniu testu i udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na pytania dotyczące różnych wierszy i bajek, uczniowie klasy 1a zostali pełnoprawnymi czytelnikami naszej szkolnej biblioteki. Dziękujemy pani bibliotekarce, Joli Paluch, za ciekawą prezentacje, a uczniom klasy 4b za przeprowadzenie "egzaminu na czytelnika." Wszyscy cieszyli się z książkowych prezentów.
          M. Kumańska
        • Białe szaleństwo pierwszaków!

• 06.02.2022 21:02
        • W minionym tygodniu pierwszaki z klasy 1a i 1 b wzięły udział we wspólnym kuligu w leśnej scenerii. Główna trasa kuligu w Wiśle wiodła Doliną Białej Wisełki, która biegnie zboczem Baraniej Góry i prowadzi do zespołu naturalnych wodospadów, zwanych Kaskadami Rodła. Trasa kuligu zaczęła się w Wiśle Czarnem i prowadziła do drewnianego szałasu, zwanego kolibą. To właśnie w kolibie pierwszaki upiekły samodzielnie kiełbaski wokół paleniska. Po kuligu miały okazję spróbować tego, jaką frajdą jest zjeżdżanie z górki.
          Biała przygoda została ujęta w formie pamiątkowego filmiku przygotowanego przez Panią Paulinę Lipnicką - mamę ucznia klasy 1b, która była obecna na kuligu i wspierała opiekę pedagogiczną. Serdecznie dziękujemy za fantastyczną pamiątkę Pani Paulinie.
          Organizatorzy wych. klas 1a, 1b