• 12 kwietnia Święto Czekolady w świetlicy szkolnej.

• 13.04.2022 14:16
      • 12 kwietnia dzieci i młodzież w świetlicy szkolnej świętowały Dzień Czekolady. To najsłodszy dzień w roku szkolnym. Uczestnicy warsztatów czekoladowych zdobyli wiedzę na temat historii czekolady oraz poznali etapy jej produkcji. Dowiedzieli się z jakich składników robi się czekoladę, a następnie przygotowali pyszne desery - Czekoladowe Torciki. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przekładały czekoladą wafle i ozdabiały kolorowymi posypkami. Wspaniały zapach unosił się w całej świetlicy. Z wielką radością każdy Świetliczak skosztował swój deser. To był naprawdę smakowity i radosny dzień. W trakcie imprezy nie mogło też zabraknąć Czekoladowego Tańca. Spośród uczestników zabawy wybrano Króla Czekolady i Królową Czekolady. Pięknie wyglądały w tańcu czekoladowe makijaże. Podczas warsztatów dzieci brały też udział w zabawach kulinarnych z konkursami. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Szkoły, która osłodziła dzieciom ten dzień. Ponadto, serdecznie dziękujemy Firmie Carrefour w Oświęcimiu za przekazaną naszej szkole darowiznę.
      • >>>klik w zdjęcie