• Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu
      • Mistrzostwa Szkół Sportowych w Pływaniu

      • 16.03.2022 07:19
      • W miniony weekend nasi pływacy walczyli w Raciborzu podczas Mistrzostw Szkół Sportowych 🏊🏊🏊
        20 osobowy skład, dwa dni na basenie od rana do wieczora, nerwy, zmęczenie, łzy i szczęście - to wszystko mieszało się w naszych głowach i sercach. Wracamy dumni i zadowoleni 🤩
        W kategorii 14-15 lat drużynowo zdobyliśmy 3️⃣ miejsce i piękny 🏆
        💥 Basia Sowa zwyciężyła na dystansach 🥇 200 i 🥇400 dowolnym, brązowy medal 🥉na 100 dowolnym oraz 7️⃣ miejsce na 50 dowolnym.
        💥 Krystian Strąk wygrał 🥇400 dowolnym, 5️⃣ miejsce 200 dowolnym, 🔟 miejsce 50 dowolnym oraz 1️⃣5️⃣ miejsce 100 dowolnym.
        💥 Ania Kurysia zajęła 4️⃣ miejsce na 100 klasycznym, 8️⃣ miejsce na 200 klasycznym, 4️⃣ miejsce na 400 dowolnym oraz 6️⃣ miejsce na 200 zmiennym.
        💥 Michał Ciapuła uplasował się na 4️⃣ miejscu na 200 zmiennym, 5️⃣ miejsce na 100 motylkowym oraz 🔟 miejsce na 100 grzbietem.
        💥 Maria Wrona zajęła 1️⃣2️⃣ miejsce na 200 dowolnym, 1️⃣3️⃣ miejsce na 100 klasycznym, 🔟 miejsce na 200 klasycznym oraz 7️⃣ miejsce na 400 dowolnym.
        💥 Michał Żarnowiec wywalczył 9️⃣ miejsce na 100 klasycznym oraz 200 zmiennym, 5️⃣ miejsce na 200 klasycznym.
        💥 Natalia Szczotka zajęła 4️⃣ miejsce na 200 motylkowym oraz 14 miejsce na 100 motylkowym.
        💥 Kacper Sadek zajął 8️⃣ miejsce na 200 motylkowym oraz 🔟 miejsce na 400 dowolnym.
        💥 Igor Jurkowski zdobył 1️⃣2️⃣ miejsce na 200 grzbietowym
        💥 Sztafeta 4x50 zmiennym zajęła 7️⃣miejsce w składzie: Michał Ciapuła, Anna Kurysia, Natalia Szczotka, Krystian Strąk
        💥 Sztafeta dziewcząt 4x100 dowolnym zajęła 5️⃣ miejsce, w składzie: Anna Kurysia, Maria Wrona, Oliwia Nawara, Barbara Sowa
        💥 Sztafeta chłopców 4x100 dowolnym zajęła 6️⃣ miejsce, w składzie: Krystian Strąk, Igor Jurkowski, Michał Żarnowiec, Michał Ciapuła
        W kategorii 13 lat i młodsi drużynowo zajęliśmy 5️⃣ miejsce
        💥 Michalina Wieczorek wywalczyła 8️⃣ miejsce na 200 dowolnym oraz 200 zmiennym, 1️⃣3️⃣ miejsce na 100 grzbietowym oraz 9️⃣ miejsce na 100 motylkowym.
        💥 Adrianna Jarosz zajęła 1️⃣6️⃣ miejsce na 100 klasycznym
        💥 Piotr Sala wywalczył 4️⃣ miejsce na 200 dowolnym, 9️⃣ miejsce na 100 dowolnym, 7️⃣ miejsce na 50 dowolnym oraz 5️⃣ miejsce na 100 motylkowym
        💥 Wiktoria Michalik zajęła 1️⃣3️⃣ miejsce na 100 klasycznym oraz 200 zmiennym, 1️⃣6️⃣ miejsce na 200 klasycznym
        💥 Adrian Wesecki uplasował się na 1️⃣1️⃣ miejsce na 200 dowolnym, 7️⃣ miejsce na 200 zmiennym oraz 🔟 miejsce na 100 motylkowym.
        💥 Benjamin Duc zajął 9️⃣ miejsce na 100 klasycznym, 7️⃣ miejsce na 50 dowolnym oraz 8️⃣ miejsce na 200 klasycznym.
        💥 Olga Kiszczak zajęła 5️⃣ miejsce na 200 grzbietowym, 1️⃣5️⃣ miejsce na 100 dowolnym, 7️⃣ miejsce na 100 grzbietowym.
        💥 Filip Kryza wywalczył 1️⃣1️⃣ miejsce na 200 grzbietowym oraz 200 klasycznym.
        💥 Kajetan Tkaczyk uplasował się na 1️⃣5️⃣ miejscu na 100 motylkowym oraz 1️⃣4️⃣ miejsce na 200 zmiennym.
        💥 Sztafeta 4x100 dowolnym dziewcząt w składzie: Michalina Wieczorek, Adrianna Jarosz, Wiktoria Michalik, Olga Kiszczak zajęły 5️⃣ miejsce
        💥 Sztafeta chłopców 4x 100 dowolnym w składzie: Adrian Wesecki, Kajetan Tkaczyk, Benjamin Duc, Piotr Sala zajęła 6️⃣ miejsce.
        W składzie młodszej reprezentacji startowała również Kornelia Merta.
        Gratulacje dla Wszystkich Zawodników 💪💪💪 oraz trenerów.
        🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊🏊
      • >>>klik w zdjęcie

      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8 w Oświęcimiu
      • sekretariatsp8@eduoswiecim.pl
      • 33 842-39-54
      • ul. Słowackiego 41 32-602 Oświęcim 32-602 Oświęcim Poland
      • Kierownik gospodarczy 33 841 17 60 Kierownik hali sportowej 33 841 17 61 e-mail do kierownika hali: halasportowa@sp8oswiecim.edu.pl Pedagog/psycholog 33 841 17 62 Intendentka 33 841 17 63
  • Galeria zdjęć

      brak danych