• PARADA PINGWINÓW

• Uczniowie klas 1b, 2a i 3b wzięli udział w warsztatach promujących czytelnictwo „Parada Pingwinów”. Zajęcia zostały przeprowadzone dzięki współpracy z Biblioteką Pedagogiczną Filia w Oświęcimiu.

Uczniowie poznali różne gatunki pingwinów, ich zachowanie i miejsca, w których występują. Zaprzyjaźnili się z literackimi i filmowymi pingwinimi bohaterami. Spotkanie online rozwijało wrażliwość przyrodniczą i ekologiczną dzieci oraz kształtowało kreatywność plastyczną (uczniowie wykonali pingwinki z rolek i kolorowego papieru ).

• Mikołaj klasa 1a

• Klasa 1a miała dzisiaj okazję poznać niezwykłego gościa. Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zaplanował dla uczniów kilka zadań zanim wręczył prezenty. Śmiechów i zabawy przy tym było co niemiara :)
        • Sowa mądra głowa

• Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych uczniowie klas 2a i 3b, wraz
            z wychowawcami, brali udział w zajęciach literacko-plastycznych online pt. „Sowa mądra głowa”. Warsztaty zostały przygotowane przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krakowie Filia
            w Oświęcimiu.

Celem przedsięwzięcia było zapoznanie uczniów z sowami - mitologicznymi, literackimi i filmowymi bohaterami, a także rozwijanie kreatywności plastycznej. Uczniowie w trakcie zajęć wykonali sowy
            z papieru, bibuły oraz materiałów do recyklingu.

• Warszawa klasa 8c, 7a, 6a

• We wrześniu klasy 6a, 7a, 8c udały się na wycieczkę do Warszawy, pogoda i humory dopisały, a uczniowie odwiedzili wiele ciekawych miejsc.