• Godziny otwarcia biblioteki

• MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

• 28.11.2023 09:16
      • W ramach Miesiąca Bibliotek Szkolnych (październik) zorganizowano zajęcia edukacyjne
        dla uczniów klas młodszych:
        - „Sowa mądra głowa” – w trakcie literacko - plastycznych warsztatów uczniowie obejrzeli multimedialną prezentację i zapoznali się z mitologicznymi, literackimi i filmowymi sowami. Wykonali również sowy z papieru, bibuły oraz z materiałów do recyklingu.
        - „Zakładka - prezent dla książki” – w ramach spotkania uczniowie poznali zasady dbania o książki. Spełnili również „prośbę książki” i wykonali kolorowe zakładki.
        Efekty pracy uczniów można podziwiać na wystawie podsumowującej plastyczne działania dzieci. Zajęcia prowadzone były we współpracy z biblioteką pedagogiczną.
        M. Gibała, J. Mikulicz-Nidecka
        M. Warchoł, J. Paluch